Jestem Kobietą, Pasje

Share week 2018

W blogosferze „istnieje” od dwóch lat, ale już wcześniej miałam kilka podejść do założenia bloga. Jednak dopiero teraz robię to sukcesywnie i w miarę regularnie. Piszę, bo lubię, a pozytywny odzew utwierdza mnie w przekonaniu, że ktoś mnie czyta i co najważniejsze, podoba mu się to 🙂

Ja również czytam innych i są takie blogi, na które zaglądam tak często jak to tylko możliwe. Obecnie jest tyle różnych blogów, że każdy może znaleźć interesujące dla siebie treści. Bywa jednak, że w tej blogowej dżungli giną prawdziwe perełki. Dzięki akcji organizowanej przez Andrzeja Tucholskiego możemy je odnaleźć 😉

Przedstawiam wam moje trzy typy (choć przyznam wam szczerze, że moja lista ulubionych blogerów jest o wiele dłuższa):

Mamatorka

Młoda, pełna energii kobieta, żona i matka uroczej kopii samej siebie 🙂 Lubię czytać jej wpisy. Czasem prześmiewcze i zabawne, a zarazem tak prawdziwie ukazujące nasze codzienne życie i przywary. Potrafi inspirować ciekawymi pomysłami, polecić interesujące książki, nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych 😉 Śledząc bloga Magdy od jakiegoś czasu nietrudno zauważyć, że ma ona duży dystans do siebie. Nie jest to poza, ani sztuczny twór aktualnej mody, a po prostu jej luz i szczerość, które mnie osobiście ujmują. Wizualnie i estetycznie absolutnie mój gust oraz klimat, który dodatkowo zachęca żeby zagościć tutaj na dłużej.

Toksyczna kosmetyczka 

Moje najnowsze odkrycie. Jeśli szukacie profesjonalnej i szczegółowej recenzji jakiegoś kosmetyku, albo szukacie naturalnych alternatyw dla dotychczasowych rozwiązań, możecie śmiało wpadać na bloga. Dopiero od niedawna czytam tego bloga, a każdy wpis zaskakuje mnie na nowo ogromem rzetelnych informacji. Dzięki niemu odkrywam również ciągle tak mało znane polskie marki oraz manufaktury, które oferują swoim klientom naturalne kosmetyki w przystępnych cenach. Gwarantuję, że znajdziecie tutaj coś dla siebie i dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o nowych kosmetykach, i tych, które już używacie.

Poligon domowy

Młoda mama, która w każdej wolnej chwili czyta, a potem dzieli się z innymi swoimi odkryciami i fascynacjami. Jako wierna fanka książek cieszę się, że są takie osoby, które propagują czytanie, co w dzisiejszych czasach, w dobie powszechnie dostępnej elektroniki, wcale nie jest łatwe. Jej się udaje. Również za sprawą akcji, których jest organizatorką, jak chociażby ostatnia (Blog Book Meeting), w której miałam okazję uczestniczyć. Na blogu znajdziecie nie tylko ciekawe recenzje i polecenia książek, ale również prace blogerki (rękodzieło).

Zachęcam was serdecznie do jakże bogatego świata blogosfery, w którym każdy znajdzie coś ciekawego właśnie dla siebie 🙂

14 thoughts on “Share week 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *