Gadżetowy Zakątek

Wyjątkowa pamiątka? Czemu nie!

Uwierzycie, że Bartek urodził się prawie 7 lat temu? Za 1,5 msc Księciunio skończy 7 lat…Banalnie to zabrzmi, ale nie mam pojęcia kiedy to minęło. Ba! Niedługo Leo skończy roczek…a dopiero chwilę temu pochwaliłam wam się ciążą i w natłoku dodatkowych zajęć i nowej rzeczywistości, w której każdy z nas musiał się odnaleźć – zniknęłam. Nawet nie wiecie jak bardzo chciałabym wrócić do regularnego blogowania, mimo że w dobie instagrama i tiktoka zeszło ono na drugi plan. Powtórzę się, ale pomysły na nowe wpisy skrzętnie zapisuję z nadzieją, że nadejdzie czas, który będę mogła poświęcić na pisanie nowych treści, a te siedzą we mnie od tak dawna.

Może właśnie nadszedł ten przełomowy moment? Może potrzebowałam takiego bodźca i motywacji, żeby tu wrócić i dzielić się z wami swoimi przemyśleniami, refleksjami, ale również całkiem nowymi rzeczami?

Dawno temu podzieliłam się z wami metamorfozą pokoju Bartka, którą możecie zobaczyć tutaj. W zasadzie niewiele się zmieniło. Ale chciałam zwrócić waszą uwagę na zestaw trzech plakatów, w tym jednej metryczki, które zaprojektowała moja przyjaciółka. Na tamten moment bardzo mi się one podobały i nadal tak jest, ale już będąc w ciąży z Leo rozglądałam się za czymś innym. Trendy i upodobania się zmieniają – to zupełnie normalne, więc i mnie zaczęły się podobać inne rzeczy. I tak trafiłam na oryginalne plakaty ze szkicami noworodków, które bardzo mi się spodobały. Leonowi niedawno stuknęło 9 miesięcy, a ja ciągle nie mogłam się zdecydować na zakup ( to tylko potwierdza jak wiele czasu potrzebuję zanim coś kupię :P). Temat nieco odwlekałam, aż w końcu jak z nieba (dosłownie!) pojawiła się propozycja współpracy z firmą gallerix, dzięki której mogłam spełnić swoje małe marzenie o metryczkach dla chłopców. Moim zdaniem bardzo fajnie wyglądają w ich pokoju nadając mu nieco świeżości. Dodatkowo tworzą ładną pamiątkę. Plakaty są dobrej jakości i wykonano je w skali 1:1.

Zresztą sami zobaczcie 😉 Choć przyznaję, na żywo wyglądają dużo lepiej – niestety szarości za oknem nie sprzyjały zdjęciom, ale starałam się jak mogłam, żeby jak najlepiej je pokazać.

Jeśli szukacie oryginalnych plakatów, nie tylko personalizowanych metryczek do pokoju dziecięcego – znajdziecie je tutaj – ale również innych zachęcam was do zapoznania się z ofertą sklepu. Natomiast w Galerii Obrazów znajdziecie wiele ciekawych inspiracji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Aktualnie obowiązuję promocja 30% upustu do zakupów powyżej 149 zł. Zbliża się wiosna, myślę, że to dobra okazja, aby odświeżyć swoje wnętrze, a nowe plakaty idealnie się do tego nadają 🙂

Po więcej zapraszam na mojego Instagrama 🙂

[współpraca reklamowa]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *